جشن بهار انقلاب

با حضور بسیجیان حسینیه اعظم

جشن بزرگ بهار انقلاب برگزار شد

جشن بزرگ بهار انقلاب همزمان با ۳۵ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با اجرای برنامه های شاد ومتنوع فرهنگی وهنری در سالن زیتون جهاد سازندگی زنجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه سیزده حسینیه اعظم زنجان، جشن بهار انقلاب با حضور بسیجیان پایگاه ۱۳حسینیه اعظم شامگاه جمعه ۱۸ بهمن برگزار گردید.

در این مراسم  برنامه های شاد ومفرح فرهنگی وبویژه هنری از جمله ،نمایش تئاتر طنز بهار با هنرنمایی ساسان قجر و اجرای مسابقات ویژه خانوادها برگزار شد.

در ادامه حاج رحیم محمدپور یکی از فعالان انقلابی استان زنجان از رشادتهای مردم و شهدای انقلاب بویژه حضور فعال مردم زنجان در تظاهرات علیه رژیم ستم شاهی گفت.

وی با اشاره به سازماندهی حرکت های مردمی از درون مساجد شهر زنجان به نقل خاطراتی از روزهای مبارزه مردم زنجان در برابر رژیم طاغوت پرداخت.

در پایان این مراسم که توسط پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم تدارک دیده شده بود به ۲۲ نفر از برگزیدگان مسابقه طرح شده به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا گردید.

گزارش تصویری

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح