توسط پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم زنجان و به یاد ۱۵۰ شهید زنجانی؛

برنامه‌های مختلف مذهبی به صورت هفتگی در حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود

توسط پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم زنجان و به یاد ۱۵۰ شهید زنجانی، برنامه‌های مختلف مذهبی به صورت هفتگی در این مکان مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی حسینیه اعظم زنجان، پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم زنجان به جهت گرامیداشت یاد و خاطره ۱۵۰ شهید زنجانی که ۴۰ تن از این بزرگواران از شهدای محله حسینیه نیز هستند، برنامه‌های متنوع مذهبی و فرهنگی را به صورت هفتگی و مستمر در سال برگزار می‌کند.

از جمله برنامه های اجرایی در این مکان مقدس، دعای توسل است که روزهای دوشنبه هر هفته پس از نماز مغرب و عشاء با حضور مردم پایتخت شور و شعور حسینی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش دیگر برنامه اجرایی در حسینیه اعظم زنجان، قرائت زیارت عاشورا است که این مراسم، در نیمه نخست سال ساعت ۲۲ شب و در نیمه دوم سال ساعت ۲۱ شب برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم دعای پرفیض ندبه نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی در حسینیه اعظم زنجان است که زمان برگزاری این مراسم نیز ساعت هفت و نیم صبح روزهای جمعه هر هفته است.

گفتنی است، در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی حسینیه اعظم زنجان جمعی از مادحین شهیر استانی نیز جهت مادحی و قرائت دعا حضور دارند.

لازم به ذکر است، برنامه‌های اعلام شده هر هفته با گرامیداشت یاد و خاطره یکی از شهدا برگزار می‌شود.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح