در تعطیلات نوروزی امسال بیش از ۱۰ هزار زائر و گردشگر داخلی و خارجی از حسینیه اعظم زنجان بازدید کردند.

مجتبی شهامی، مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم با اعلام این خبر گفت: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های متنوعی به مناسبت عید نوروز در حسینیه اعظم تدارک دیده‌شده بود که این برنامه‌ها با اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال آغاز شد.
وی افزود: برنامه تحویل سال با اقامه نماز جماعت، قرائت دعای توسل و دعای تحویل سال همراه با پذیرایی و توزیع سکه تبرکی حسینیه اعظم در بین بیش از دو هزار شرکت‌کننده به اجرا درآمد.
شهامی اظهار داشت: حسینیه اعظم با برپایی ۱۰ غرفه و حضور ۳۰ خادم افتخاری از یکم تا ۱۲ فروردین خدمات متعدد و متنوعی را به زائرین و بازدیدکنندگان از این مکان مقدس ارائه داد.
مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان تصریح کرد: این غرفه‌ها شامل موارد مختلف ازجمله غرفه شهدا، غرفه کودک، عکاسی، سفره هفت‌سین، بصیرت عاشورایی و پذیرایی از بازدیدکنندگان بود.
شهامی گفت: در کنار این غرفه‌ها ۱۰ خادم افتخاری به‌عنوان راوی در زمینه‌های مختلف به معرفی حسینیه اعظم زنجان به زائرین و گردشگران داخلی و خارجی پرداختند.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح