حضور داوطلبانه کادر پزشکی استان زنجان در خدمات دهی به زوار امام حسین علیه السلام

به گزارش روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان ،کاروان پزشکی استان امسال شامل ۷ نفر پزشک،۲۸ نفر پرستار و بهیار،۴ نفر بهداشتیار و ۶ نفر تنکسین دارویی بوده که در شهرهای سامرا،نجف اشرف،کوفه و حیدریه به زائرین حسینی خدمات ارائه می دادند.

داروهای ارسال شده برای زائران حسینی در پیاده روی اربعین، اهدایی مردم و داروخانه های شهر و کمک خیرین بوده است که مبلغ این داروها ۱۲۰ میلیبون تومان است.

با توجه به ازدحام در مسیرها و ترافیک شدید در تردد ، تلاش کادرپزشکی در این است که بیماران در همان درمانگاه هایی که به آن مراجعه کرده اند مداوا شده و تا حد امکان از اعزام خودداری شود.

امسال علاوه بر بیماری های سرپایی ،سکته قلبی، سوختگی، شکستگی های کتف و دست و پا نیز بوده است.

لازم به ذکر است حضور کادر پزشکی استان زنجان کاملا خودجوش و داوطلبانه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان و بازنشستگان سپاه پاسداران بوده است.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح