مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان خبر داد

حضور ۱۰۰ هزار نفر در برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان در ماه رمضان

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان از حضور ۱۰۰ هزار نفر در برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان طی ماه رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان؛ مجتبی شهامی اظهار کرد: طی ماه رمضان سال جاری برنامه‌های متعددی در حسینیه اعظم زنجان اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی شده در این مکان جمع‌خوانی قرآن کریم بود، اضافه کرد: این مراسم با حضور تقریبا ۲  هزار نفر به صورت روزانه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ عصر برگزار شد.

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان همچنین با اشاره به برگزاری مراسم ویژه شب‌های قدر بیان کرد: در این مراسم‌ها به صورت شبانه تقریبا ۵ هزار نفر حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه در شب‌های قدر نیز دسته عزاداری از مقابل حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، افزود: در این مراسم نیز ۲ تا ۳ هزار نفر حضور داشتند.

شهامی با بیان اینکه در نماز عید فطر امسال نیز در حدود ۵ هزار نفر حضور داشتند، اظهار کرد: تقریبا در ایام ماه مبارک رمضان ۱۰۰ هزار نفر در برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان حضور پیدا کرده‌اند.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح