فرمانده پایگاه بسیج حسینیه اعظم زنجان خبر داد

پیاده روی شبانه جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج ۱۳ حسینیه اعظم زنجان

فرمانده پایگاه بسیج حسینیه اعظم زنجان از پیاده روی شبانه جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج ۱۳ حسینیه اعظم زنجان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان؛ تاره با اعلام خبر مذکور اظهار کرد: جمعی از اعضای پایگاه مقاومت بسیج ۱۳ حسینیه اعظم زنجان جهت حفظ توان دفاعی و آمادگی جسمانی روز پنجشنبه ۲۳ مرداد ماه بعد از قرائت زیارت عاشورا در مسجد حسینیه اعظم ساعت ۲۳ شب در ارتفاعات جنوب زنجان پیاده روی کردند.

 فرمانده پایگاه بسیج حسینیه اعظم زنجان تصریح کرد: افرادی که در این پیاده روی شرکت کردند، بسیجیان متشکل از جوانان و پیشکسوتان عرصه انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بودند.

 در این راهپیمایی که ۱۶ کیلومتر بود؛  رزمنده آزاده مهندس صیادیان با اشاره به مسائل سیاسی روز به نحوه تشکیل گروهک تروریستی داعش پرداخت و اظهار کرد:  متاسفانه رژیم صهیونیستی بدون توجه به سن و سال اقدام به شهادت رسادن کودکان مظلوم و بی دفاع غزه می کند.

 این آزاده زنجانی با اشاره به سیاسیت خصمانه آمریکا در برابر جنایات اسرائیل در غزه بیان کرد: سکوت مجامع بین المللی در برابر این جنایات نیزموجب شرمساری و تاسف است.

 دانشجوی پیرو خط امام (ره)  در بخش دیگری از  سخنان خود به ۲۶ مرداد، روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی نیز اشاره کرد و گفت:  این روز بیانگر خاطرات تلخ و شیرین بسیاری برای ایرانیان و به ویژه رزمندگان است.

 صیادیان  با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در نتیجه تلاشهای امام خمینی (ره) و خون پاک شهدا به پیروزی رسیده و ۳۵ سال  در مقابل دشمنان پایداری کرده است، افزود: ما نظام جمهوری اسلامی را به آسانی به دست نیاورده ایم و لذا باید در حفظ این نظام و انقلاب کوشا باشیم.

 گفتنی است؛ پس از سخنان مهندس صیادیان راهپیمایان به سمت شهر و مقر پایگاه مقاومت بسیج حرکت کردند و در نهایت در ساعت ۲،۳۰ دقیقه بامداد این مراسم با قرائت دعای فرج به پایان رسید.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح