فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حسینیه اعظم زنجان اعلام کرد

حضور۴۴نفر در کلاسهای تابستانی پایگاه ۱۳حسینیه اعظم زنجان

 فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حسینیه اعظم زنجان از حضور۴۴نفر در کلاسهای تابستانی حسینیه اعظم زنجان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی حسینیه اعظم زنجان, تاره با اعلام خبرمذکوراظهار کرد: کلاسهای تابستانی پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم در قالب۱۰ دوره تخصصی ۴۴نفر عضو فعال در رده های جوانان و نوجوانان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه این دوره ها که از۱۳ مرداد آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت، افزود: این دوره‌ها شامل دوره های امداد ونجات،عکاسی،تصویر برداری ، خبر نویسی، خطاطی،اخلاق اسلامی آموزش شنا و ۳ دوره نظامی است.

 فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادامه داد:این دوره ها بامشار کت معاو نت فرهنگی مسجد حسینیه اعظم و حوزه مقا ومت بسیج شهید اشرفی اصفهانی (ره) و با مساعدت و همکاری ۱۰ نفر از مربیان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه این  کلاسها به منظور پر کردن اوقات فراغت اعضای پایگاه برنامه ریزی شده است، اضافه کرد: در پایان این دوره شرکت کنندگان از اردوی تفریحی،علمی و ورزشی این پایگاه نیز بهره مند خواهند شد.

جهت مشاهده تصاویر کلاسها روی عکس زیر کلیک نمایید


جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح