به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن در قالب جمع‌خوانی قرآن به میزبانی حسینیه اعظم زنجان همه‌روزه در ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
مراسم جمع‌خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان در حسینیه اعظم زنجان هفتمین سال خود را سپری می‌کند و در طول این چند سال شاهد استقبال مردمی از این محفل قرآنی بوده است.
ساعت شروع مراسم جمع‌خوانی قرآن در حسینیه اعظم زنجان ساعت ۱۸ عصر خواهد بود و به ‌مدت یک ساعت تا ۱۹ عصر ادامه خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: ۱۵ قاری منتخب برتر قرآنی استان در مراسم جمع‌خوانی حسینیه اعظم در طول ماه مبارک رمضان وظیفه تلاوت را بر عهده خواهند داشت و در کنار آن شاهد حضور ۲ هزار روزه‌دار در مراسم جمع‌خوانی قرآن در حسینیه اعظم زنجان خواهیم بود که به‌طور مستقیم از شبکه استانی اشراق پخش می‌گردد.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح