مراسم خاطره گویی دفاع مقدس در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد

با حضور بسیجیان و فرماندهان دفاع مقدس مراسم یاد یاران با خاطره گویی یادگاران هشت سال دفاع مقدس در آستان مقدس حسینیه اعظم زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی حسینیه اعظم زنجان، در مراسم خاطره گویی دفاع مقدس، برنامه خاطره گویی از دوران جنگ با حضور مصطفی احدی  برادر سردار رشید اسلام شهید "حمید احدی" و دکتر آقائی از "فرماندهان و مسئولین پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم" اجرایی شد.

 در این مراسم ضمن بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس، مطالبی در خصوص 
 اطاعت پذیری از ولایت، آشنایی با احکام و شریعت اسلامی، تحرک پذیری و فعالیت های مفید و به طور کلی تحصیل و تهذیب و ورزش بیان شد.

همچنین سبک زندگی اسلامی و لزوم مقابله با توطئه‌های دشمنان نیز مورد  تاکید قرار گرفت.

لازم به ذکر است، در این مراسم که با حضور فرمانده سپاه ناحیه و همچنین فرمانده حوزه شهید اشرفی اصفهانی همراه بود، گزارشی از کلاس های آموزشی حسینیه اعظم ارائه شده و از اساتید این کلاس‌ها با اهدای لوحی تجلیل شد.


.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح