سفره خانه حضرت ابوالفضل (ع)

این واحد با هدف اطعام خادمین افتخاری فعال در طول دهه محرم و همچنین میهمانان ویژه این مجموعه با داشتن فضای مناسب برای آشپزی و سرو غذا خدمت می نماید. با فعالیت ۳۰ خادم در این واحد و ۲۱۰۰نفر ساعت کار، ۱۸۱۰۰ نفر با صرف نهار و شام از سفره احسان حضرت در دهه محرم متنعم گردیده اند. همچنین این واحد برای احسان نهار ظهر عاشورا که بصورت عمومی می‌باشد امسال تعداد ۲۱۰۰۰ عدد غذای گرم آماده و در بین عزاداران توزیع گردید.

این واحد از دوم الی دوازدهم ماه محرم اقدام به پذیرائی از زائران و عزاداران حسینیه اعظم نمود که دربخش برادران با ۱۴۰ خادم افتخاری در ۵ گروه و ۱۴ شیفت کاری ( ۱۱ شب و ۳ روز) از ۱۸۰۰۰۰ نفر و همچنین در بخش خواهران نیز با فعالیت ۲۴ نفر خادم از ۸۰۰۰۰ نفر سوگوار حسینی، با توزیع چای و شیر و … پذیرایی به عمل آمده است.

جستجو
حسینیه اعظم زنجان

مسجد حسینیه اعظم زنجان به عنوان دومین قربانگاه جهان اسلام بعد از منا و پایتخت شور و شعور حسینی در ایران است. ثبت دسته عزاداری هشتم محرم برابر با شب تاسوعای حسینی به عنوان دهمین میراث معنوی ایران، دلیل منحصر به فرد بودن این حرکت معنوی و آستان مقدس و صد البته توجهات خاصه حضرت سید الشهداء (ع) به این مکان مذهبی است که شهرت و آوازه آن را به برکت معنویت خاص این مسجد و اعتقاد قلبی ارادتمندان حضرت امام حسین (ع) جهانی کرده است.
زنجان، خیابان فردوسی تلفن: ۰۲۴۳۳۳۲۳۰۳۰

X

برنامه هفتگی :

دوشنبه ها: دعای توسل بعدازنماز مغرب و عشا

پنجشنبه ها: زیارت عاشورا ساعت ۱۰ شب

جمعه ها: دعای ندبه ساعت ۷:۳۰ صبح