پ
پ

 

مسئول دارالشفای حسینیه اعظم زنجان گفت:  در دهه اول ماه محرم امسال به بیش از 20 هزار بیمار در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان خدمات درمانی ارائه می‌شود.

علی محمدی در گفتگو با خبرنگار نشریه مصباح اظهار داشت: ایام محرم امسال طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته ارائه خدمات درمانی در دارالشفاء از ساعت 30/7 شروع و تا اواخر شب، از اول تا 12 محرم ادامه خواهد داشت.

وی خدمات دارالشفای حسینیه را شامل ویزیت، پرستاری، دندان پزشکی، رادیولوژی و کلیه خدمات پیراپزشکی عنوان کرد و ادامه داد: ارائه این خدمات به صورت رایگان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان انجام می‌شود.

مسئول دارالشفای حسینیه اعظم زنجان خدمات پیراپزشکی دارالشفای حسینیه را شامل رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی و سي تي اسكن عنوان کرد و یادآور شد: همراه داشتن دفترچه بیمه بیمارانی که برای ویزیت به دارالشفای حسینیه مراجعه می‌کنند موجب کاهش هزینه‌ها و افزایش خدمات رسانی دارالشفا می‌شود.

وی از اعلام آمادگی کادر پزشکی برای ارائه خدمات در این ایام خبر داد و اضافه کرد: تا کنون 30 پزشک عمومی، 25 پزشک متخصص، 5 دکتر داروساز، 10 دندان پزشک، 50 نفر کادر پرستاری، 35 کادر داروخانه و بیش از 40 نفر کادر انتظامات برای ارائه خدمات درمانی در  دارالشفای حسینیه اعظم اعلام آمادگی کردند.

محمدی همچنین یادآور شد: 4 پزشک غیر بومی نیز شامل متخصص داخلی، عمومی، قلب و عروق و فوق تخصص کلیه برای ارائه خدمات پزشکی به بیماران در این ایام اعلام آمادکی کردند.

وی به حضور پزشکان متخصص داخلی، بیماری‌های عفونی، ارتوپد، قلب و چشم در دهه اول محرم در دارالشفا اشاره کرد و  گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌شود هر روز یک پزشک متخصص ارتوپد، قلب و عروق و داخلی  بیماران را ویزیت کند.

مسئول دارالشفای حسینیه اعظم زنجان با اشاره به آمار خدمت‌رسانی دارالشفاء در سال گذشته افزود: 15 هزار و 700 نفر در سال گذشته در این درمانگاه به صورت رایگان ویزیت شدند که از این تعداد بیمار، به 7 هزار و 200 نفر خدمات دندان پزشکی ارائه شده است.

وی اعلام کرد: ویزیت پزشکان عمومی به صورت تمام وقت(صبح، عصر و شب) و پزشکان متخصص پس از نماز مغرب و عشا صورت می‌گیرد.

محمدی با تشکر از همکاری ریاست و معاونت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تصریح کرد: با مساعدت خیرین و نذورات مردم، دارالشفای حسینیه اعظم زنجان در نظر دارد این مجموعه درمانی را به تدریج توسعه دهد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.