در پی خلق حماسه بی نظیر مردم شریف و ولایتمدار حسینی، هیات امنا آستان مقدس حسینیه اعظم زنجان با صدور پیامی از حضور پر شور و شعور دوستداران و محبین امام حسین علیه السلام تشکر و قدردانی نمودند.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

_ امت اسلام و مردم شریف زنجان
_ مردان و زنان بصیر و زمان شناس

سلام خداوند بر شما که شایسته دریافت تحیت و رحمت الهی هستید، شمایی که یوم العباسِ خیره کننده و بی همتایی را بار دیگر بر تارک اسلام نگاشتید.
عزت و اقتدار اسلام بار دیگر با نام حسین بن علی و ابوالفضل العباس علیهم السلام در تاریخ محرم به ثبت رسید.
این شما بودید که با اراده خلل ناپذیر خود در میان جنگ روانی دشمنان اسلام و انقلاب با حضور در این حماسه حسینی، مصونیتی نفوذ ناپذیر بر حقیقت واقعه عاشورا و عشق و علاقه قلبی بر سیدالشهداء بخشیدید.
حضور پر شور و شعور شما حسینیان از چنان اهمیتی برخوردار بود که با هیچ بیان متعارفی توصیف نمی شود و تنها می توان گفت دست خداوند منان و عنایات امام حسین علیه السلام و قمرمنیر بنی هاشم، ابوالفضل العباس علیه السلام بر سر محبین و دوستدارانشان سایه افکنده است.
این حسینیه اعظم زنجان است که با کسب شرافت از صاحب اصلی خود، ارادتمندان حضرتش را به آغوش گرفته و توفیق خدمت بر آستان و زائرانش را روزی ما گردانده است.
بدینوسیله با تضرع و ابتهال، خداوند عزیز و قدیر را از اعماق جان سپاس می گوییم و با کمال فروتنی در برابر حضور حماسی شورآفرینان یوم العباس (هشتم محرم) از یکایک آحاد امت اسلامی قدردانی می نماییم.

یازدهم محرم الحرام 1441
هیات امنا آستان مقدس حسینیه اعظم زنجان

X
روزهای پنج شنبه : مراسم پرفیض زیارت عاشورا - ساعت 10 شب روزهای جمعه : مراسم پرفیض دعای ندبه - ساعت 7:30 صبح