پ
پ


در چهار رده سنی؛

مسابقه حفظ قرآن در حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان مسابقه حفظ قرآن در چهار رده سنی و به میزبانی حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان، مجتبی شهامی اظهار کرد: امسال همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه های مختلفی در حسینیه اعظم زنجان در حال اجرا است.

وی خاطر نشان کرد: حسینیه اعظم زنجان با توجه به ماه مبارک رمضان در نظر دارد طبق فرامین و بیانات مکرر امام خامنه‌ای جهت ارتقا و تشویق نونهالان و نوجوانان با موضوعیت قرآن مسابقه ای را برگزار کند.

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با اشاره به نحوه حضور در مسابقات بیان کرد: این مسابقه در چهار رده سنی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نونهالان تا هفت سال برای حضور در این مسابقه باید حداقل 10 سوره را حفظ کنند، افزود: کودکان هفت تا 10 سال نیز باید 15 سوره قرآن را حفظ کنند.

شهامی با اشاره به اینکه کودکان 10 تا 14 سال نیز برای حضور در این مسابقه باید 20 سوره قرآن را حفظ کنند، تصریح کرد: نوجوانان 14 تا 18 ساله نیز موظف به حفظ 25 سوره قران در این مسابقه خواهند بود.

وی با بیان اینکه علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند تا 10 تیرماه مصادف با 14 رمضان نام و نام خانوادگی و سن خود را به شماره پیامک 2000144 ارسال کنند، افزود: این مسابقه در 11 تیر ماه مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع)  و به صورت حضوری برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.