پ
پ

دارالشفای حسینیه اعظم زنجان

در 12 روز نخست محرم

صدها نفر در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان به صورت روزانه ویزیت می‌شوند

به گزارش روابط عمومي حسينيه اعظم زنجان، مدیرعامل دارالشفای مسجد حسینیه اعظم زنجان اظهار داشت:  در 12 روز نخست محرم سال جاری از ساعت 7:30  صبح  تا 12 شب صدها نفر در دارالشفاء حسينيه اعظم تحت درمان قرارمی گیرند.

داود وفا به رايگان بودن ويزيت پزشكان در ايام محرم اشاره كرد و اظهار داشت: خدمات پزشکی و بهداشتی این مرکز درمانی در 12 روز نخست محرم به صورت سه شیفت صبح ، عصر وشب ارائه مي‌شود.

 وی تعداد کارکنان دارالشفاء و داروخانه سیدالشهدا را به صورت ثابت 46 نفراست اعلام کرد و افزود: این تعداد در 12 روز نخست محرم بيش از 80 پزشک و پرستار به صورت داوطلبانه در حسینیه اعظم حاضر شده و به بیماران نیازمند خدمات ارائه می کنند.

 وفا قلب وعروق ، ارولوژی ، ارتوپدی ، چشم پزشکی ، کودکان ، زنان و مامایی  و دندانپزشکی را ازجمله خدمات پزشکی عنوان کرد که در دارالشفای حسینیه اعظم زنجان به مراجعان ارائه می‌شود.

مدیرعامل دارالشفای مسجد حسینیه اعظم زنجان  با بیان اینکه همه فعالیت‌ها و تلاش‌ها دربخش‌های مختلف حسینیه اعظم زنجان با نیت عشق  به ائمه و اباعبدالله ع انجام می‌شود، ادامه داد: نمونه این تلاش‌ها همکاری چهار پزشک و دندان پزشک اهل سنت است كه ازشهر سنقر به زنجان می آیند تا در دهه اول محرم به ارادتمندان حسینی در دارالشفاء خدمت ارائه کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.