پ
پ

مسؤول ذبح قربانیان مسیر دسته حسینیه اعظم زنجان از فعالیت 18 ذابح در روز هشتم محرم خبر داد و گفت: ذابحان حسینیه اعظم زنجان ملبس به لباس سبزرنگ بوده و دارای کارت مخصوص این مسجد هستند.
رسول احدی با اعلام این خبر گفت : در آستانه یوم‌العباس روز هشتم محرم، جلسه عوامل اجرایی کشتار مسیر دسته برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در جلسه برگزار شده تذکرات لازم به ذابحان درباره کشتار قربانیان اهدائی مردم داده شد، افزود: امسال 18 ذابح در 6 ایستگاه ثابت و یک ایستگاه سیار اقدام به ذبح خواهند کرد.
مسؤول ذبح مسیر دسته حسینیه اعظم زنجان ادامه داد: ایستگاه‌های ذبح دام‌ها مقابل حسینیه، خیابان فردوسی، سبزه میدان، ضلع جنوبی حسینیه اعظم زنجان، چهارراه انقلاب، چهارراه صدرجهان، مقابل درب پارکینگ امامزاده سید ابراهیم (ع) است.
وی همچنین از فعالیت ناظران بهداشتی در کنار ایستگاه‌های ذبح نیز خبر داد و بیان کرد: با توجه به بیماری‌های دامی که شایع است از حضور ناظران بهداشتی در این ایام استفاده خواهد شد.
احدی با توصیه به شهروندان زنجانی برای تحویل گوسفندان به افراد مسؤول بیان کرد: ذابحان حسینیه اعظم زنجان ملبس به لباس سبزرنگ بوده و دارای کارت مخصوص این مسجد هستند.
وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تقریبا دو روز قبل از دسته عزاداری نیز اقدام به جمع‌آوری گوسفندان در قالب طرح نذر نیابتی خواهد شد.
مسؤول ذبح مسیر دسته حسینیه اعظم زنجان از مردم خواست حتی‌الامکان گوسفندان نذری خود را به صورت زنده اهداء کنند تا ذابحان این مسجد به صورت شرعی اقدام به ذبح کنند.
احدی افزود: عملیات ذبح قربانیان اهدایی مردم تحت نظارت ناظران شرعی اعزامی از طرف دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی انجام می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.