پ
پ


دبیرخانه سوگواره معرفی کرد؛

داوران اولین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان

داوران اولین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان، از سوی دبیرخانه این سوگواره معرفی شدند.

alt

به گزارش روابط عمومی اولین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان، مجتبی آقایی، امیرعلی جوادیان و مجید ناگهی، داوری عکسهای شرکت کننده در این سوگواره را برای معرفی برترین آثار بر عهده خواهند داشت.

مجتبی آقایی دارای  لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران ، فوق لیسانس مدیریت امور فرهنگی از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک درجه یک هنری (دکترای افتخاری) در رشته عکاسی از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور است.

وی  مدرس دروس تخصصی عکاسی در دانشکده های هنری کشور، مولف کتاب های درسی عکاسی آموزش و پرورش ( رشته گرافیک شاخه کار و دانش) است و عضو هیات موسس انجمن های عکاسان بحران، عکاسان دوستدار میراث فرهنگی و گردشگری ایران، عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران  است.

امیرعلی جوادیان نیز دارای مدرک درجه یک هنری است. تدریس دردانشگاه، برپایی نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل وخارج از کشور، کسب جوایزمهم عکاسی، دبیری جشنواره‌های عکس و داوری عکاسی،عضویت درانجمن‌های عکاسی، فرهنگی و هنری به همراه چاپ و انتشارحدود 10 جلد کتاب عکاسی مصورکتاب ایران از جمله فعالیت‌های این هنرمند به شمار می‌آیند.

مجید ناگهی، دیگر داور سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان، عکاسی را در سال 1369 آغاز کرده است.وی در شهریور 1372 وارد واحد عکس حوزه هنری شد و به همراه احمد ناطقی و اصغر داوود آبادی خانه عکاسان ایران را افتتاح کرد.ناگهی از ابتدای تاسیس خانه عکاسان ایران تا سال 1382در سمت‌هایی چون مدیر نمایشگاه‌ها، معاونت فرهنگی، مدیریت روابط عمومی در خانه خدمت می‌کند. او تا به حال در 20 نمایشگاه گروهی و انفرادی شرکت داشته است.

گفتنی است بیش از 150 عکاس با شرکت در نخستین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان، دسته عظیم عزاداری حسینیه را به تصویر کشیده اند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.