دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ
وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ
وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ
وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

موسسه کشت و صنعت مصباح

موسسه مصباح حسینیه اعظم زنجان که تحت شماره ۵۶۵ و شناسه ملی ۱۰۴۶۰۱۳۷۹۸۰ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و تحت مالکیت و زیر نظر حسینیه اعظم زنجان با هدف کمک در بخش تولید و ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار و کسب درآمد بمنظور انجام برنامه های فرهنگی و مذهبی و عام المنفعه و ارائه خدمات به هموطنان عزیز شروع به فعالیت نموده است.


دارالشفاء سیدالشهدا(ع)

دارالشفاء حسینیه اعظم زنجان در فضایی به وسعت 1000 مترمربع با ارائه خدمات پزشک عمومی، دندانپزشکی و خدمات اولیه پزشکی با تعرفه پایین‌تر از علوم پزشکی به مردم ارائه خدمت می‌کند. این دارالشفاء همت پزشکان متعهد همه‌ساله در ماه محرم فعالیت خود را به مدت ۱۵ روز و با ارائه خدمات تماماً رایگان به اقشار مختلف خصوصاً قشر آسیب‌پذیر جامعه ارائه خدمت می‌نماید.


صندوق قرض‌الحسنه سیدالشهدا (ع)

صندوق قرض‌الحسنه سیدالشهدا (ع)

این صندوق با هدف ترویج سنت نیکوی قرض‌الحسنه و ایجاد حس تعاون در بین همشهریان و تأمین بخشی از نیازهای اولیه مردم از طریق اعطای وام قرض‌الحسنه، در مهرماه ۱۳۸۰ افتتاح گردید و تاکنون با سپرده‌های مردم، خیرین و حسینیه اعظم، بیش از 12000 حساب پس‌انداز افتتاح و حدود 20 هزار فقره وام اعطاشده است.


کتابخانه سیدالشهدا(ع)

کتابخانه سید الشهدای حسینیه اعظم زنجان با مساحتی بالغ بر یک هزار مترمربع و با حضور اعضای فعال خدمات فرهنگی و علمی به مردم ارائه می‌دهد؛ این کتابخانه با 21 هزار جلد کتاب با موضوع کلیات، فلسفه، روانشناسی، دین، علوم اجتماعی، زبان، علوم خالص، علوم کاربردی، هنری، ادبیات، تاریخ و جغرافیا فراهم کرده و در اختیار اعضا و عموم قرار داده است.


پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم

پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پایگاه ۱۳ حسینیه اعظم فعالیت خود را در جوار این مسجد آغاز کرد. از اهم فعالیت‌های این پایگاه صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی در قالب اعزام جوانان بسیجی به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، جذب نیروهای متعهد مردمی در جهت تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی، حفظ و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و یاور هیئت امناء حسینیه اعظم در جهت هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌ها و مراسم‌های این مسجد بوده است.


نشانی


زنجان، خیابان فردوسی، حسینیه اعظم زنجان كدپستی: ۴۵۱۷۷۹۵۸۳۳

پست الکترونیک


تلفن


024-33323030

دورنگار


024-33323030
حسینیه اعظم زنجان ©