پ
پ

رسول قرباني در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به برگزاري همايش شهداي اصناف و بازاريان در روز پنجشنبه نوزدهم اسفند ماه اظهار داشت:

اين يادواره با حضور اصناف و بازريان استان در حسينيه اعظم زنجـان برگزار مي‌شود.
وي در ادامه با اشاره به نقش برجسته اصناف و بازاريان در دفاع از نظام و انقلاب تصريح كرد: اصناف و بازاريان نقش مهمي در پشتيباني جنگ تحميلي داشته‌اند.
رئيس بسيج اصناف و بازاريان استان زنجان تاكيد كرد: اصناف و بازاريان با پشتيباني‌هاي مالي خود نقش اساسي در پشتيباني جنگ تحميلي ايفا كردند.
وي با اشاره به 200 شهيدي كه اصناف و بازاريان استان زنجان طي جنگ به انقلاب تقديم كرده‌اند، تصريح كرد: اين امر حكايت از پشتيباني اصناف و بازاريان به لحاظ انساني و حضور آنها در جبهه‌هاي حق عليه باطل علاوه بر پشتيباني از جنگ دارد.
قرباني با بيان اينكه اصناف و بازاريان كمك شاياني به دولت براي اجرايي كردن قانون ارزش افزوده بر ماليات كرده است، خاطرنشان كرد: اصناف و بازاريان همچنان به عنوان بازوي توانمند نظام هستند و در همه حال در كنار نظام و انقلاب ايفاي نقش كرده‌اند.
وي با اشاره به آمادگي اصناف و بازاريان براي دفاع از انقلاب و نظام ادامه داد: اصناف و بازاريان استان زنجان سربازان ولايت فقيه هستند و هر جا لازم باشد از ولايت فقيه دفاع مي‌كنند.
رئيس بسيج اصناف و بازاريان استان زنجان با اشاره به تلاش‌هايي كه دشمنان براي ايفاد فاصل بين نظام و اصناف و بازريان دارند، ادامه دشمنان هرگز نتوانسته‌اند در اين زمينه به اهداف شوم خود برسند.
وي افزود: اصناف و بازاريان هميشه و در همه حال در صحنه‌هاي مختلف حضور خود را اعلام كرده و نشان داده‌اند كه تفرقه‌افكني دشمنان در اين زمينه هيچ نتيجه‌اي نخواهد داشت.
قرباني هدف از برگزاري همايش يادواره شهداي بازار و اصناف را نكوداشت فرهنگ شهادت و ايثار اعلام كرد و گفت: در حال حاضر شهدا نيازي به ما ندارند بلكه ما نيازمند توجه شهدا هستيم.
وي تاكيد كرد: اين روزها سالگرد عمليات بدر است به همين مناسبت سعي شده است يادواره‌اي براي گراميداشت شهداي اين عمليات برگزار شود.
رئيس بسيج اصناف و بازاريان استان زنجان با بيان اينكه در اين همايش برنامه‌هاي جانبي نيز اجرا مي‌شود، گفت: اجراي سرود و تواشيح و نيز پخش كليپ از برنامه‌هاي جانبي اين همايش است.
قرباني در پايان از مردم به ويژه اصناف و بازاريان درخواست كرد با حضور خود در اين همايش ياد و خاطره شهدا را گرامي بدارند.
اين همايش با حضور مقام‌هاي عالي استاني برگزار مي‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.