پ
پ

معاونت حفاظت حسینیه اعظم زنجان با تاکید بر وجود امنیت در این مجموعه از خدمات تلاشهای خادمان افتخاری این مکان معنوی قدردانی کرد

عقیل مهدیون با اشاره به آغاز ایام عزاداری سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدا… الحسین وحضور عزاداران حسینی در حسینیه اعظم زنجان تلاش برای برقراری آرامش را از اهداف این معاونت اعلام کرد.

وی در ادامه همایش بزرگ هشتم محرم را از الطاف الهی برای مردم استان اعلام کرد و گفت: برای برگزاری این همایش عظیم همه هماهنگی های لازم با ارگانهای مختلف انجام شده است.

معاونت حفاظت حسینیه اعظم زنجان از مشارکت 500 خادم افتخاری برای خدمات رسانی به عزاداران حسینی در مسیر عزاداری خبر داد و گفت: 37 اکیپ ثابت در این مسیر برای جمع آوری نذورات مستقر خواهند شد.

وی فعالیت شبانه روزی مرکز مانیتورینگ حسینیه را از دیگر خدمات حسینیه اعظم برای رفاه حال عزاداران حسینی اعلام کرد و گفت: شهر وندان عزیز می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل در تماس با شماره تلفن 3223030 در ایجاد امنیت مجموعه، عوامل حفاظتی را یاری کنند.

مهدیون استقرار پارکبان در پارکینگ های اطراف را برای حفاظت از وسایط نقلیه عزاداران  از دیگر اقدامات حفاظتی این معاونت اعلام کرد.

وی در پـایان از همه مـردم ولایـی زنجان درخواست کرد در امر حفظ این میراث معنوی از هیچ تلاشی فرو گذار نکنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.