پ
پ

اهدای ۴۹۹۴ رأس قربانی در محرم ۱۴۴۳به حسینیه اعظم زنجان

       مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم ضمن تشکر از کلیه صاحبان نذر و آرزوی قبولی نذورات آنها، افزود بنا به گزارشات تجمیع شده کمیته مالی ستاد دهه محرم ۱۴۴۳ حسینیه اعظم زنجان، با وجود عدم برگزاری مراسم یوم العباس که همه ساله صحنه دلدادگی و عاشقی عزاداران حسینی در اهدای نذورات بود، امسال نیز خیل عظیم صاحبان نذورات نقدی و قربانی، ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان و علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیهمالسلام در بالاترین درجات به نمایش گذاشتند که جهت اطلاع مردم شریف پایتخت شور و شعور حسینی به شرح ذیل می باشد:

ذبح قربانی تحویلی و نیابتی ۱۰۲۳ رأس (16 رأس دام بزرگ و مابقی به صورت دام سبک) در ضمن شرح قربانیان نیابتی نیز بدین صورت می باشد که ۴۱۹ رأس به صپرت انفرادی و ۵ رآس به صورت دام بزرگ و مشارکتی به ارزش ۱۵٬۷۴۴ٌ٬۵۶۰٬۰۰۰ ریال و  مبلغ حاصل از فروش آلایش قربانی ها و طیور زنده اهدایی ۲٬۲۳۵٬۳۲۳٬۰۰۶ ریال می باشد.

همچنین ۲۹۳۷ رأس دام زنده تحویل حسینیه اعطم گردیده که از این میزان تعداد ۲۱۱۱ رأس به مبلغ متوسط  ۹٬۰۰۸٬۳۸۵ ریال برای هر رأس به فروش رسیده که در مجموع به ارزش ۱۹٬۰۱۶٬۷۰۰٬۰۰۰ ریال می باشد.

عزاداران حسینی همچنین مبلغ ۱۴٬۱۰۲٬۰۸۰٬۰۰۰ ریال وجه نقد در جهت ادای نذر ۱۵۷۴ رأس قربانی پرداخت نمودند که به صورت متوسط برای هر قربانی مبلغ ۸٬۹۵۹٬۳۹۰ ریال به حسینیه اعظم اهدا گردیده است.

نذورات نقدی که مردم شریف شهر زنجان  در جایگاه های جمع آوری نذورات به حسینیه اعظم زنجان اهدا کردند نیز به مبلغ ۱۰٬۵۴۷٬۰۱۱٬۵۲۹ ریال می باشد.

آقای شهامی در پایان با تشکر از مردم فهیم زنجان میزان نذورات را مبلغ ۴۵٬۹۰۱٬۱۱۴٬۵۳۵ ریال اعلام کردند و بیان داشتند که این مبلغ در امور عمرانی ، مراسمات و فعالیت های فرهنگی و امور اجرائی مسجد هزینه میگردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.